Do nové ložnice s novým lůžkem jedině z masivu

Zařizujete novou ložnici a přemýšlíte tak o tom, jakou postel si pořídíte. V současné době je na trhu široká nabídka všech možných lůžek v různých rozměrech. K nim si lze pak volit samozřejmě různé matrace a rošty. Jsou ale všechna nabízená lůžka opravdu dobrá?
Mnohdy nacházíte nabídky krásných postelí za velmi nízké ceny, bohužel většinou zjistíte, že se nejedná o kvalitní výrobek. Takové lůžko po pár měsících přestává poskytovat pohodlí a objevují se drobné závady.
manželská postel

Elegance a kvalita od českého výrobce

Správná postel by měla vydržet dlouhé roky bez větších známek jejího užívání, při výběru na to myslete. Lůžko je kus nábytku, který neměníte každý rok, a většinou koresponduje se zbytkem vybavení. Zvolte tedy tak, aby byl hned na poprvé vybrán kvalitní výrobek a vy později nelitovali.
Nabízíme vám manželské postele z masivu, které naplní vaše představy o perfektním lůžku do posledního kousku. Dřevo je dřevo a tomu se nevyrovná nic.

Rozměry až do 200 x 200 cm

Přijďte si vybrat jednu z postelí od českého výrobce. Nemusíte se omezovat pouze klasickými rozměry, vyrábíme lůžka opravdu velká, v rozměrech 200 X 200cm. Krásný nábytek plný elegance, to je to, co vám nabízíme.
Chcete-li mít útulnou ložnici a kvalitní spánek, volte kvalitní lůžko, které vydrží dlouhé roky a známky užívání na něm ani po té době nebudou vůbec patrné. Elegantní a stylová lůžka umíme vyrobit opravdu dobře. Nabízíme vám výběr ze tří řad:
· Edita
· Rita
· Oskar
manželská postel se stolky
Všechna naše lůžka jsou vyrobena z borovice a nabízíme je hned v několika velikostech. Je tedy jedno jak velkou ložnici máte, vybere si u nás opravdu každý. S novým lůžkem se vám vrátí kvalitní spánek a krásné sny, tak už neváhejte ani minutu, ať můžete také dobře spát. Kvalitní spánek je totiž základem vašeho duševního i fyzického zdraví.